Rozë

Bora dhe Semi vijnë me urim të veçantë për fundvit

Autori: Gazeta inFokus 09:43 | 27 December 2021

Moderatorja më e spikatur në Shqipëri, Bora Zemani, vjen me një urim të veçantë për festat e fundvitit, shkruan Gazeta inFokus.

Zemani në setin e fundit fotografik është shfaqur krahë “motrës” së saj, Semi Jupaj, ku të dyja duken mjaftë seksi.

Bukuroshet nga Shqipëria janë përfolur mjaftë shumë për shoqërinë e tyre të gushtë. Ato së fundmi me dukjen e tyre mahnitëse urojnë festat e fundvitit fansave të tyre.

“Ju urojme gëzuar festat te gjithëve! Qofshi te bekuar e te rrethuar me dashurinë e njerëzve tuaj te zemrës” ka shkruar Zemani në faqen e saj në instagram./Gazeta inFokus/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)

Të tjera