Sport

‘Bomba’ e mbrëmjes: Prishtina prezanton trajnerin e ri

Autori: Gazeta inFokus 20:54 | 17 November 2021

Klubi i Prishtinës sapo ka prezantuar trajnerin e ri, pas largimit të Zekirija Ramadanit, shkruan Gazeta inFokus.

‘Bardhekaltërit’ e kanë emëruar Abdulah Ibrakoviqin trajner të ri të skuadrës.

Trajneri nga Bosnja dhe Hercegovina është prezantuar në ambientet e stadiumit ‘Fadil Vokrri’.

Më poshtë keni postimin e plotë të klubit kryeqytetas./Gazeta inFokus/

Të tjera