Rozë

‘Bomba’ 42-vjeçare tregon format e mrekullueshme

Autori: Gazeta inFokus 10:10 | 19 September 2023

u shfaq në Instagram të dielën me disa foto të reja të mrekullueshme.

Bomba 42-vjeçare e cila u pa të kalonte kohë produktive me fëmijët e saj të shtunën tregoi format e saj me rroba banje të vogla.

Themeluesja e SKIMS modeloi për një pale bikini të errëta me fije teksa pushonte pranë një pishine.

Nuk kishte asnjë titull për të shoqëruar postimin, por kjo nuk i ndaloi qindra mijëra pëlqime dhe komente të zjarrta nga ndjekësit.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Etiketa:
Festa nuk ka përfunduar në Viva FRESH – KULMI I ZBRITJEVE po vazhdon

Të tjera