Lajme

Boksieri me prejardhje nga Vushtrria ia dhuron dorëzat e boksit Kryetarit Xhafer Tahiri

Autori: Gazeta inFokus 18:19 | 11 October 2021

Kryetari i Komunës së Vushtrrisë, kandati i LDK-së për kryetar komune në zgjedhjet e 17 tetorit, Xhafer Tahiri sot ka pranuar një palë dorëza të boksit nga Elvis “Hitman” Hetemi, boksier me prejardhje nga Vushtrria i cili po bënë emër në boksin profesionist në Magdeburg të Gjermanisë.

Me këtë rast Tahiri ka thënë se ndihet shumë i nderuar dhe krenarë me rezultatet e Kampionëve vushtrrias gjithandej nepër botë.

Postimi i plotë i Tahirit:

Jam shumë i nderuar që sot pranova një palë dorëza të boksit 🥊 nga Elvis “Hitman” Hetemi, boksier me prejardhje nga Vushtrria që po bënë emër në boksin profesionist në Magdeburg të Gjermanisë.

Faleminderit kamipon. Vazhdo e na bëjë krenar.

Të tjera