Auto&Tech

BMW X6 me ngjyrë vjollce nga Porsche [FOTO]

Autori: Gazeta inFokus 11:12 | 30 January 2018

Duket se BMW duhet të huazoj këtë ngjyrë nga Porsche.

TopCar është një kompani Ruse e cila merret kryesisht me modifikimin e veturave Mercedes-Benz dhe Porsche, transmeton Express. Ata kanë modifikuar këtë BMW X6 me trup Lumma CLR X6 R dhe rrota 22 inç.

Ajo çfarë e bënë këtë veturë të veçantë është ngjyra Amethyst nga katalogu i Porsche.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Shijoni eksperiencën e re të blerjes në Meridian Express x EXFIS!

Të tjera