Lajme

Bleu dyer në vlerë 12 mijë euro dhe s’i pagoi, arrestohet prishtinasi

Autori: Gazeta inFokus 11:07 | 01 December 2021

Një person nga Prishtina ka njoftuar se blerësi i tij i kishte marr disa dyer në vlerë 12 mijë euro dhe nuk i ka paguar, shkruan Gazeta Infokus.

Sipas policisë rasti ka ndodhur ditën e hënë në rrugën “Fahri Fazliu”.

I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje./Gazeta Infokus/

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
BKS-ja kërkon nga Institucionet që sigurimi për bujqit të bëhët obligativ

Të tjera