Rozë

Blerona Zeqirit nuk po i pëlqen vetja

Autori: Gazeta inFokus 23:17 | 15 October 2020

Prezantuesja e “RTV 21”, Blerona Zeqiri, ka ndryshuar shumë në pamje, ndërkohë që kapaciteti i saj profesional ka mbetur po ai.

Blerona ende prezanton emisionin “1 kafe prej shpisë”, ku përmes emisionit dhe të ftuarve, nuk është se synon të nxjerrë kush e di se çfarë senzacioni

Blerona më tepër zgjon kurreshtje me pamjen e saj tq jashtme. E, komentet nuk kanë të ndalur as pas dobësimit të Blerones.

Prezentuesja lere që është dobësuar, por ka nderhyrë edhe në gjëra të thera, e tani i është “pikë” që ti ketë edhe sytë e kaltërt.

Pak jashtë vetës, apo?

Të tjera