Rozë

Blerona Zeqiri tregon trupin peshk teksa nxjerrë barkun e sheshtë jashtë

Autori: Gazeta inFokus 19:45 | 05 May 2021

Me siguri iu kujtohet se si ishte Blerona vite më parë.

Moderatorja kosovare dikur kishe shumë kilogramë, por tani jo më.

Pesha e tepërt iu bë kompleks, të cilin arriti ta reduktoj me mjaft mund por me rezulutatë të kënaqshme dhe habitësë, shkruan “Kosovarja”.

Tanimë Blerona, posedon linja trupore pos sikur të ishte modele. Këtë e dëshmon edhe foto e saj e fundit në studio të emisionit.

E veshur me jeanse e me një bluzë të shkurtë Blerona tregoi barkun e sheshtë e trupin krejt peshk.

Të tjera