Rozë

Blerona shfaqet provokuese nga pasqyra, mori gjithë vëmendjen ky detaj

Autori: Gazeta inFokus 20:23 | 22 May 2020

Blerona Zeqiri është padyshim një ndër më të përfolurat në publik.

Moderatorja e njohur është shumë e komentuar sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë në formë dhe tërheqëse

Ajo është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale ku edhe posedon shumë ndjekës.
Sot, ajo ka postuar një foto para pasqyrës.

E në këtë imazh është padyshim veshja e saj provokuese ajo që mori gjithë vëmendjen.

Të tjera