Rozë

Blerona ju sjell foto nga banjo

Autori: Gazeta inFokus 13:59 | 28 June 2018

Blerona Zeqiri është njëra ndër prezantueset më të përfolura.

Ajo shumë shpesh është komentuar në shkrimet rozë për punën dhe paraqitjet e saj, të cilat sipas të gjitha gjasav moderatores asnjëherë nuk i kanë bërë përshtypje, andaj edhe nuk është ndalur kurrë së sjelluri risi në punën e saj dhe dukjen e saj.

Blerona është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.
Ajo se fundmi ka hedhur një fotografi në Instastory ku shfaqet në banjo duke fotografuar të pasmet gjigante.

-Advertisement-

Kaq provokuese nuk e keni parë moti Bleronën.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
BKS-ja kërkon nga Institucionet që sigurimi për bujqit të bëhët obligativ

Të tjera