Uncategorized

Blero thotë se nuk do të këndojë më

Autori: Gazeta inFokus 22:27 | 11 November 2023

Blero bisedoi rreth muzikës, ku Ylli e pyeti se “pse u ndale?”.

Ai iu përgjigj duke i thënë se “e kisha një fazë në jetën personale timen, dhe kishim nevojë me e marr vetën”.

Gjithashtu tha se tani e tutje do të jetë DJ.

-Advertisement-

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Fillon aplikimi për Global Engineer Girls Kosova

Të tjera