Rozë

Blero lëshon paralajmërimin, tregon se në çfarë rasti do të largohej nga BBVK

Autori: Gazeta inFokus 20:15 | 20 November 2023

Blero: Nëse e dashura më kërkon të largohem nga shtëpia, e bëj.

Këngëtari Blero Muharremi, gjatë një bisede me banorët e shtëpisë ka folur për të dashurën e tij.

Ai u tha atyre se nëse ajo i kërkon të dalin nga shtëpia do të dalë.

-Advertisement-

“Nëse ajo vjen dhe më thotë hajde, unë dalë bashkë me të”, ka thënë Blero.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

146 staf i UNI-Universum International College ligjërojnë dhe trajnohen në Universitete Evropiane

Të tjera