Rozë

Blerandos i vjen një pyetje me ‘spec’ nga publiku

Autori: Gazeta inFokus 23:03 | 30 November 2023

Blerando ka thënë se nuk mendon se është duke qëndruar me personat e gabuar brenda shtëpisë më të madhe në vend.

Kjo deklaratë e tij erdhi pasi publiku i bëri pyetjen: “A mendon se po qëndron me personat e gabuar në shtëpi?”.

“Ka shumë person që kam qëndruar dhe më nuk qëndroj shumë me ata”, tha ndër tjera Blerando.

-Advertisement-

Blerando më së shumti në shtëpi qëndron me Bleron.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Edhe një storie suksesi – PRINCE CAFFE lidh marrëveshje bashkëpunimi me kompaninë më të madhe në Kroaci të shitjes me…

Të tjera