Rozë

Bledi Mane nuk do të marrë pjesë sonte në Prime, ja cila është arsyeja

Autori: Gazeta inFokus 19:33 | 19 January 2024

Opionionisti i Big Brother VIP Kosova, Bledi Mane, nuk do të jetë i pranishëm sonte në ‘Prime’, për aryse shëndetsore.

Bledi bëri të ditur se i është nënshtruar një intervenimi ditën e sotme dhe për këtë arsye nuk do të mund të jetë sonte prezent në natën ‘Prime’.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Blerando i Big Brother Vip Kosova – fytyra e re e Prince Espresso

Të tjera