Rozë

Bledi Mane: ‘Kur unë pija alkol, Luizi luante bixhoz’

Autori: Gazeta inFokus 23:27 | 30 April 2023

Bledi Mane është rikthyer të sulmojë sërish Luizin, pas daljes nga “Big Brother VIP”.

I ftuar në rubrikën “Trotuar” në emisionin “E Diell”, Bledi deklaroi se gjatë kohës që ai ishte i alkoolizuar, Luizi luante bixhoz. Po ashtu, ai shtoi se 60% e vajzave që pëlqejnë Luizin, janë të dhunuara nga meshkujt.

“Kur unë konsumoja alkol, Luizi luante lloto. Nuk është gjë negative por dëmton veten. Ai djalë kam shpresën dhe e meriton që do e fitojë. Të jemi realist. Për 10 vjet u zhduk, unë i kam thënë mos u zhduk më, kjo është koha jote e artë. 60% e femrave që pëlqejnë Luizin dhunohen nga meshkujt”- tha Bledi.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
BKT Kosova synon të rrisë ndërgjegjësimin lidhur me çrregullimet e spektrit të autizmit në Ditën Botërore të Ndërgjegjësimit për Autizmin

Të tjera