Rozë

Bledi ‘godet’ me deklaratën: Kisha në plan të puthja Ganinë, siç putha Albyn

Autori: Gazeta inFokus 22:03 | 12 January 2024

Bledi Mane komentoi largimin e Gani Gërmisë nga shtëpia e BBVK.

Ai tregoi se çfarë kishte në plan të bënte, nëse Ganiu do të vinte në studio sonte.

“Po vija nga Tirana në Prishtinë dhe po mendoja, kur të hyjë Ganiu në studio, të qaj si Iliriana, ose ta puth siç putha Albyn, mirëpo asnjë nga planet e mia nuk u realizua, dështoi, kam marrë me vete palomat, por s’qava dot, më shkoi dhe një puthje huq.”, tha Bledi.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Coffee Show B2B në Zagreb nga Devolli Corporation

Të tjera