Lajme

BLACK FRIDAY ME ZBRITJE DERI 70%

Autori: Gazeta inFokus 14:50 | 23 November 2023

Përzgjedhje e gjërë në shumë artikuj kryesor me çmime të mahnitshme

E PREMTË, 24 NËNTOR dhe të SHTUNËN 25 NËNTOR BLACK FRIDAY është OFERTË e veçant nga ETC me ZBRITJE DERI 70 % dhe LIKUIDIME në shumë artikuj.

Shfleto Fletushkën Online: https://bit.ly/3QOWLuS

-Advertisement-

Edhe këtë vit kjo ngjarje do të jetë e pabesueshme duke ofruar çmimet më të mira për konsumatorët e ETC.
Stafi i ETC- së është përgaditur në maksimum duke u bazuar nga përvoja dhe duke praktikuar metoda të reja funksionale në mënyrë që blerja juaj të jetë më e lehtë dhe zbavitëse.

Ofertat mund t’i përcjellni përmes faqes zyrtare www.etc-ks.com

Direkt në linkun e fletushkës Online: https://bit.ly/3QOWLuS 

Në Faqën Zyrtare në Facebook : https://www.facebook.com/etcks/ 

Dhe në kanalin zyrtar në YouTube: https://bit.ly/34oDmr7

Ju presim me zbritjen më të madhe të vitit në ETC

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Comodita në Gjermani shpalos koleksionin e produkteve të reja në panairin Heimtextil në Frankfurt

Të tjera