Auto&Tech

Biznesmeni i njohur dekoron veturën e tij me mbi 4 mijë vetura të vogla (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 15:06 | 26 April 2017

Biznesmeni malejzian, Datuk Seri Mahadi Badrul Zaman, ka vendosur që veturën e tij Jaguar S-Type ta bëjë të veçantë.

Që të duket Jaguari i tij i veçantë, ai në të ka ngjitur mijëra vetura lodër, transmeton Koha.net. Por, më interesante është se ai këto lodra i ka mbledhur që kur ishte 13 vjeç.

Me rreth 4,600 vetura lodër, ai ka mbuluar çdo cep të Jaguarit të tij.

-Advertisement-

Për më tepër shikoni videon më poshtë.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Studio MASTER në UNI, Merr Diplomë dhe lejeqëndrim t’përhershëm në GJERMANI

Të tjera