Rozë

Biondja më seksi me bikini që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 07:12 | 02 May 2019

ammy Hembrow i ka lënë shumë pak vend imagjinatës me fotot e saj të fundit.

Ajo është e njohur për fitness dhe këtë e dëshmojnë më së miri format e mrekullueshme trupore.

Tammy Hembrow ka treguar se të punosh shumë paguhet dhe ajo ka treguar asetet e saj me të brendshme duke dhënë një pamje tepër seksi.

-Advertisement-

Me disa postime në Instagram, bukuroshja ka lënë gojëhapur fansat e saj.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Për Festën e Bajramit, ZBRITJE deri n’KUPË t’QIELLIT!

Të tjera