Rozë

Binjaket seksi që po “çmendin” Francën!

Autori: Gazeta inFokus 10:12 | 30 June 2020

Quhen Mathilde dhe Pauline Tantot dhe janë dy binjake të mrekullueshme që në Francë po “shpërthejnë”.

Në rrjetet sociale kanë mbi 10 miljonë ndjekës dhe të dyja sëbashku i kanë dhënë jetë një linje bikinish ku dëshmojnë edhe format e tyre perfekte.

Gjithçka ndërmjet pozave sensuale dhe shkrepjeve të nxehta. Të pagëzuara me emrin “Bombat e Bordosë”, dy 26-vjeçaret shpesh janë ftuar edhe në party të organizuara në Paris nga Neymar ku kanë lenë shenjën e tyre.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Nëse doktor Mitrev do të përdorte hemofiltrimin me qëllim që të mashtruar pacientët, do t’i kishte mashtruar të gjithë 1738…

Të tjera