Rozë

Bikinit e vogla i ekspozojnë format bombastike, Trejsi “tërbon” fansat me fotot “hot”

Autori: Gazeta inFokus 12:36 | 11 June 2021

Trejsi Sejdini herë pas here i “tërbon” 417 mijë ndjekësit e saj në “Instagram” përmes postimeve “hot”.

E kështu ka bërë edhe së fundmi, teksa ka ndarë disa poza ku nuk i lë vend imagjinatës së fansave.

Ish-missi shfaqet me një palë bikini që i ekspozojnë të pasmet bombastike. Rroba banjat që kishte zgjedhur, i tregonin edhe më shumë seç duhet te pjesa e gjoksit.

-Advertisement-

E si gjithmonë, pozat e saj kanë marrë mijëra pëlqime dhe komente të shumta. Madje ka disa nga fansat që kanë kapur një detaj te fotot e saj.

Duket se ajo është skuqur më shumë seç duhet nga dielli, dhe i thonë që të lyhet me kos.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera