Rozë

Big Mama përlotet në ‘Big Brother’

Autori: Gazeta inFokus 16:46 | 08 December 2021

Pasi u bë banore në shtëpinë e famshme në Shqipëri, Big Mama duket se ka filluar të ndjejë mall për personat e zemrës.

Sot ajo foli me Pm dhe Monikën duke ua shpjeguar bisedën e fundit që pati me të ëmën, shkruan Indeksonline.

“Kur e veta a të shkoj, me tha mem nigu mu jo. I thosha mundesh të më shohësh të martën dhe të premten, më thoshte nuk mund të të shoh unë ty”, tha mes lotësh Bigu.

Të tjera