Rozë

Big Mama lë shtëpinë: Dramë në Big brother VIP

Autori: Gazeta inFokus 22:12 | 24 December 2021

Big Mama pas një debati me Antonelën ka vendosur që përfundimisht shtëpinë e Big Brother VIP.

Ajo sonte në prime u akuza se ka sharë serbisht Antonelën, gjë që e ka acaruar tepër Big Mamën, shkruan Gazeta Infokus.

Ky ishte momenti kur Big Mama u acarua dhe doli nga vetja duke kërkuar që të lërë menjëherë shtëpinë gjë të cilën e bëri./Gazeta Infokus/

Të tjera