Lajme

Bien temperaturat, sot mot i vranët dhe me shi

Autori: Gazeta inFokus 07:20 | 28 March 2023

Sot në vendin tonë pritet të mbajë mot i vranët dhe me intervale të shkurta me diell.

Vranësirat vende-vende mund të sjellin riga të dobëta dhe të izoluara shiu, ndërsa temperaturat do të bien në vlera njëshifrore.

Sipas Institutit Hidrometeorologjik, temperaturat minimale parashihet të sillen ndërmjet 0 dhe 2 gradë Celsius, ndërsa ato maksimale mes 5 dhe 7 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga verilindja dhe juglindja.

TRAJTIMI I VENAVE VARIKOZE ME LASERIN ENDOVENOZ

Të tjera