Lajme

I bie tezga mbi kokë një vajze në sheshin ‘Zahir Pajaziti’, dërgohet në QKUK

Autori: Gazeta inFokus 14:33 | 13 May 2017

Një vajzë ka marrë lëndime dhe është alivanosur pasi i ka rënë një tezgë metali në kokë.

Incidenti ka ndodhur në sheshin ‘Zahir Pajaziti’ në Prishtinë. Në vendngjarje ka dalë edhe ndihma e shpejtë, ku pas ndihmës së parë në vendngjarje, viktima është transportuar për në Qendrën Klinike dhe Universitare të Kosovës (QKUK), shkruan GazetaMetro.

Dëshmitarë të pranishëm në vendngjarje kanë bërë të ditur se incidenti ka ndodhur rreth orës 13:00.

Artmotion platforma më e pasur sportive në shqiptari

Të tjera