Lajme

Bie breshër e shi i madh në Drenas

Autori: Gazeta inFokus 18:23 | 23 June 2024

Pas temperaturave tejet të larta ditëve të fundit në Kosovë, sot pasdite në shumë qytete e fshatra kanë nisur reshje shiu dhe breshëri.

Në fshatin Bresalc të Gjilanit ka rënë edhe breshër i madh

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Studente dhe prind, Medina Berisha tregon për rrugëtimin e saj akademik në UNI- Universum International College, fuqizuar nga Arizona State…

Të tjera