Lajme

Biçiklisti goditet nga vetura

Autori: Gazeta inFokus 11:07 | 17 May 2017

Një person është lënduar rëndë pasi është goditur nga një veturë derisa ishte duke drejtuar biçikletën.

Policia e Kosovës ka njoftuar se rasti ka ndodhur në rrugën “Bedri Pejani” në Vushtrri, transmeton Infokusi.com

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt./INFOKUSI

Marsi sjellë Magjinë në ETC

Të tjera