Lajme

Biblioteka mbushet me grafite të ndyta

Autori: Gazeta inFokus 15:28 | 25 May 2021

Muret e jashtme të Bibliotekës Kombëtare të Kosovës “Pjetër Bogdani” janë shkarravitur me ngjyra nga disa persona.

Organe gjenitale, e simbole të ndryshime janë figurat që dikush i ka bërë në Bibliotekën e Kosovës, shkruan Gazeta Infokus.

Më poshtë disa fotografi në të cilat vërehen mbishkrime dhe vizatime në muret e bibliotekës/Gazeta Infokus/

Të tjera