Rozë

Beyonce, një mbretëreshë e vërtetë në “Art Gala” (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 11:26 | 02 May 2017

Këngëtarja e njohur Beyonce, e cila është në ditët e fundit të shtatzënisë është paraqitur edhe një herë më e bukur se kurrë më parë.

Beyonce ishte e ftuar në një event në “Galerinë e Arteve” ku kishte veshur një fustan të kuq me të cilin dukej e mrekullueshme.

Këngëtarja mori vëmendjen e të gjithëve sëbashku me bashkëshortin e saj Jay-Z.

Por, i veçantë ishte një detaj që e bënte atë të dukej një mbretëreshë e vërtetë, është kurora përplot me lule që këngëtarja kishte vënë në kokë. /Telegrafi/

UNICEF-i dhe Devolli Corporation bashkojnë forcat për fëmijët dhe të rinjtë

Të tjera