Lajme

Besnik Tahiri ua sqaron masat dhe iu ofron kafe gastronomeve

Autori: Gazeta inFokus 12:42 | 12 November 2020

Përfaqësuesit e gastronomeve, të cilëve u ka sqaruar për masat e reja të miratuara nga Qeveria, shkruan Gazeta inFokus,

Tahiri ka ftuar gastronomet në takim pasi shprehen pakënaqësi për masat e Qeverisë, duke shpallur persona “non-grata”, kabinetin qeveritar dhe duke paralajmëruar se nuk do të shërbejnë kafe atyre.

Pas takimit pritet të ketë edhe prononcim për medie.

-Advertisement-

Pas rritjes së numrit te rasteve me Covid-19, ministria e shëndetësisë së bashku me qeverinë janë të detyruar të marrin masa të reja. /Gazeta inFokus/

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
BKT Kosova vazhdon përkushtimin ndaj gjithëpërfshirjes duke dhuruar një furgon për të mbështetur fëmijët me nevoja të veçanta

Të tjera