Lajme

Besnik Hoti, kandidat i Nismës nga komuna e Rahovecit

Autori: Gazeta inFokus 17:27 | 22 August 2017

Nisma për Kosovën e ka përzgjedhur kandidatin e saj që do të garoi për të parin e komunës së Rahovecit.

Besnik Hoti do të sfidoi Idriz Vehapin dhe kandidatët e tjerë për kryetar të Rahovecit.

Hoti vije nga fshati që i dha shumë Kosovës, Krusha e Madhe ndërsa është djali i dëshmorit të kombit, Faredin Hotit.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
KosovaMed përmbyll vitin me sukses – dhuron donacione për QKMF-në e Junikut

Të tjera