Rozë

Besim Dina humb personin më të dashur

Autori: Gazeta inFokus 20:49 | 19 November 2020

Humoristi dhe prezantuesi Besim Dina, ka humbur sot një nga personat më të afërt dhe më të dashur.

Siç bëhet e ditur, vëllai i Besimit, Bedriu ka ndërruar jetë në moshë të re.

Miq të humoristit kanë shhprehur ngushllime për këtë humbje të madhe për familjen Dina.

Ngushëllime!

Bedriu paska ikur, n amshim!
I hidhur ky lajm për të gjithë ata që e kanë njohur!
Prehu i qetë n parajsë Bedri, do të t kujtojmê sa t’jemi edhe ne!
Ngushëllime familjes Dina!

Posted by Ylber Asllanaj on Thursday, November 19, 2020

Të tjera