Rozë

Besi tregon se si e zuri gruaja duke folur me tjetrën

Autori: Gazeta inFokus 18:46 | 29 November 2023

Banorët e shtëpisë më të famshme në Kosovë, “BBVK”, vazhdojnë të tregojnë shumë nga vetja dhe jeta në përgjithësi.

Pas shumë kohësh heshtje, edhe Besi ka nisur të hapet dalë ngadal e të flas për jetën e tij private.

Aktori, disa herë e ka përmendur gruan e tij dhe rrethanat nëpër të cilat ata kanë kaluar.

-Advertisement-

Për një histori krejt të veçantë, ndiqni videon më poshtë.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Rakinica e Skenderajt bëhet me rrjet të ri elektrik

Të tjera