Sport

Besart Berisha në formacionin e sezonit në Australi

Autori: Gazeta inFokus 11:20 | 21 August 2020

Liga kryesore e Australisë ka publikuar formacionin e sezonit 2019-2020, pjesë e të cilës pa dyshim është Besart Berisha, shkruan Gazeta inFokus.

Berisha më Western United ka shënuar 19 gola, duke qenë golashënuesi më i mirë i skuadres. Western United ka përfunduar në vendin e pestë dhe do të luaj në Play Off më Brisbane Roar.

Kujtojmë që Besart Berisha ishte pjesë e Kombëtares së Kosovës./Gazeta inFokus/

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
BKT Kosova synon të rrisë ndërgjegjësimin lidhur me çrregullimet e spektrit të autizmit në Ditën Botërore të Ndërgjegjësimit për Autizmin

Të tjera