Sport

Bernard Berisha me urim special për Bekim Balaj

Autori: Gazeta inFokus 17:17 | 11 January 2018

Futbollisti i përfaqsueses së Kosovës, Bernard Berisha e ka uruar sulmuesin e kombëtares shqiptare Bekim Balaj me një urim special, raporton infokusi.com.

“Urime ditëlindja Bekim Balaj 100 vjeç u bëfsh vlla,” ishte urimi i Berishës në faqen e tij zyrtare në FB.

Duhet theksuar se Bernard Berisha është rikuperuar plotësisht nga lëndimi që pati këtë sezon, dhe pritet të jetë i ftuar në ndeshjen e radhës të Akhmat. /INFOKUSI.COM

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Edhe një storie suksesi – PRINCE CAFFE lidh marrëveshje bashkëpunimi me kompaninë më të madhe në Kroaci të shitjes me…

Të tjera