Lajme

Berisha denoncon Ramën: U mori tokën qytetarëve dhe nuk i ka dëmshpërblyer

Autori: Gazeta inFokus 11:55 | 05 January 2018

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një denoncim të një qytetari ditë e sotme, ku akuzon shtetin se i ka marrë tokën për të ndërtuar autostradën dhe akoma nuk i ka dhënë lekët.

Siç bën me dije qytetari në denoncimin dërguar Berishës, qeveria nuk i ka dhënë akoma lekët e tokës që ia ka marrë para katër vitesh.

Statusi i Berishës:

-Advertisement-

Narkoshteti i Norieges eshte shteti i plaçkitesve!I ka marre token qytetarit per autostrade kater vite me pare dhe nuk i ka paguar parate. Ky eshte shteti i plaçkitesve! sb“pershedetje zoti sali Jam m.h. nga povelca e fieri fshati te iternuarve demokrat te flakt nji Cop tok qe kemi na e ka zen atostrada fier levan kemi 4 vjet qe na sorollasin na genjejn per leket mora vesh qe disa ponujs te autoritetit rugor dHe zyrtare leket tona i xhirojn ne banka dhe han perqindjet kush behet problematik e likuidjn kundrejt nje pagese kte ben kio qeverri Jemi ne doren tende me respekt”

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Edhe një storie suksesi – PRINCE CAFFE lidh marrëveshje bashkëpunimi me kompaninë më të madhe në Kroaci të shitjes me…

Të tjera