Rozë

Bëri tre operacione me 6 mijë paund, tani fiton 124 mijë paund falë ‘bukurisë’ (Fotot)

Autori: Gazeta inFokus 14:31 | 05 August 2019

Një modele që është kthyer në një yll të Instagramit, nuk ishte shumë e bukur në fillimet e saj. Por ajo gjeti një zgjidhje, hargjoi plot 6 800 paund për tre operacione plastike, duke u transformuar rrënjësisht.

Dhe Isabella Buscemi thotë se ndërhyrjet kirurgjikale ishin të vlefshme për paratë.

Tani ajo fiton 124,000 paund në vit duke punuar si një influencuese e mediave sociale.

-Advertisement-

22-vjeçarji tha: «Kam ndryshuar tre gjëra që nuk më pëlqenin: hundën, dhëmbët dhe gjinjët”.

Kjo i ka sjellë sukses.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
UNI – Universum International College sërish pjesë e Panairit të Edukimit, vazhdon të ofroj studime me standarde amerikane

Të tjera