Rozë

Bëri gjeste të pahijeshme ndaj femrave mbrenda shtëpisë, Buci merr vendimin e papritur

Autori: Gazeta inFokus 17:45 | 29 November 2023

Që kur Gani Germia , I tërheqi vëmendjen Santianës , që të ketë kujdes nga Buci , pasi përdor fjalë dhe gjeste jo të hijshme ndaj saj , publiku u ngrit në ‘këmbë’.

I gjetën pothuajse çdo lëvizje të pahijshme të Bucit ndaj femrave në shtëpi , e për këtë nuk është se po pritet mire nga publiku shqipëtar.

Pati komente nga më të ndryshmet në faqen e tij zyrtare në Instagram, ku kryesuan më shumë ato negativet.

-Advertisement-

Për këtë arsyje , personi I cili I menaxhon rrjetin e tij social ‘Instagram’ ka marrë vendim t’I mbyll komentet tek të gjitha postimet e tij.

Sigurisht që kjo ka ndikuar negativisht tek familjarët pasi që në anën tjeter po perpiqen sado pak të ngritin imazhin e tij duke mohuar gjithë çfarë po qarkullon në rrjetë./

Shiko fotot me postime e Bucit, ku janë ndaluar komentet./VEQSHQIP/

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Prince Caffe pjesëmarrës në panairin “Gulfood Fair 2024” në Dubai

Të tjera