Fokus

Berat Buzhala apo Ermal Panduri? – Kjo është zgjedhja e Leonard Kerqukit

Autori: Gazeta inFokus 13:44 | 03 November 2023

Gazetari i njohur dhe drejtuesi i emisionit ‘Pressing’, Leonard Kerquki, është vënë para disa zgjedhjeve.

Në mes të dy gazetarëve, Berat Buzhala e Ermal Panduri, ai ka zgjedhur të parin duke thënë se e është një prej gazetarëve më të mirë që i ka Kosova.

Gjithashtu, ai ka treguar se kush sipas tij është gazetari më i mirë në Kosovë.

-Advertisement-

E për të parë se kë zgjedh si imitues më të mirë, Valon Sylën apo Artan Behramin, shikoni storien e plotë.

Storia e plotë:

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Edhe një storie suksesi – PRINCE CAFFE lidh marrëveshje bashkëpunimi me kompaninë më të madhe në Kroaci të shitjes me…

Të tjera