Rozë

Beniada nga Big Brother i kërkon ndihmë Romeo Veshajt

Autori: Gazeta inFokus 15:43 | 07 January 2022

Mbrëmjen e së enjtes në shtëpinë e famshme në Shqipëri “Big Brother Vip”, pati një moment qesharak ndërmjet Beniadës dhe Donaldit, shkruan Gazeta inFokus

Derisa Beniada po pastrohej, Donaldi vazhdimisht po e ‘ ngacmonte’ duke mos e lënë rehat, derisa ajo e thërret në ndihmë binjakun e Donaldit, Romeon.

E Romeo nuk vonoi dhe reagoi në faqen e tij në Instagram duke i dalur në krahë Beniadës.

“Do ja pres veshët këtij Donaldit, që të ngacmon ty”, ka shkruar Romeo.

Kujtojmë se ditë më parë kur erdhi Romeo në shtëpi tregoi një simpati për Beniadës.

Romeo madje ja ka lënë një letër Donaldit ku kishte shkruar “Mi fol një cik asaj Beniadës se është shumë e mirë”./Gazeta inFokus/

Të tjera