Rozë

Bën ftohtë, por Kejvina tregon të pasmet në bikini (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 17:43 | 28 June 2018
Pavarësisht se jemi në stinën e verës, koha këto ditë po merr me shi dhe të ftohtë. Megjithatë modeles shqiptare kjo nuk i prish aspak punë.Kejvina Kthella madje ka pozuar në bikini nga një pishinë, ku në pah ka vënë të pasmet dhe belin e saj të hollë.


Ndryshe Kejvina është një nga femrat më të komentuara shqiptare, pikërisht për shkak të provokimeve që bën jo vetëm përmes fotografive, por edhe paraqitjeve në emisionin ‘Xing me Ermalin’ që e luan rolin e velinës.

-Advertisement-

 

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Nëse doktor Mitrev do të përdorte hemofiltrimin me qëllim që të mashtruar pacientët, do t’i kishte mashtruar të gjithë 1738…

Të tjera