Rozë

Bella Hadid me imazhe joshëse nga pushimet me shoqe në bregdet

Autori: Gazeta inFokus 08:48 | 17 October 2020

Modelja e njohur, Bella Hadid, para pak ditësh festoi ditëlindjen, meqë rast mori dhurata e urime të panumërta.

Menjëherë pas ditëlindjes, Bella bashkë me shoqe ka udhëtuar për pushime në bregdet dhe e shijoi në maksimum këtë pushim.

Lexo Edhe:

Së shpejti baba, zbulohet emri që ka zgjedhur “Mehmet Kosova” për të bijën

Nga atje, modelja solli fotografi të shumta bashkë me shoqe, ku të gjitha shfaqen të veshura me bikini.

Të tjera