Rozë

Belkizit sa shumë i kanë hije veshjet tradicionale

Autori: Gazeta inFokus 21:27 | 12 October 2020

Belkizja është femra e cila famën e ka arritur nga burri i saj.

Tani janë vet postimet e saj që qëndron aktive në mediat rozë

Përveç në përditshmëri, gruaja e Milotit shkëlqen edhe në veshje tradicionale, kur vishet në dimi e jelek të arit.

Për më shumë, e vërteton imazhi i fundit që ka postuar me një grim të bukur dhe rregullim perfekt në flokët e saj.

Theksojmë, ajo dhe Miloti muaj më parë janë bërë prindër për herë të parë.

Të tjera