Rozë

Beli i Bleronës vetëm po i ngushtohet

Autori: Gazeta inFokus 23:47 | 03 October 2021

Blerona Zeqiri gjithmonë merr vëmendje me ndërhyrjet e shumta që realizon tek vetja.

Sidomos, kohëve të fundit moderatorja aq shumë ka bërë ndryshime saqë vështirë të njihet, shkruan “Kosovarja”.

Në këtë imazh të fundit, derisa shihet me një fustan të zi dhe të ngushtë shihet se sa shumë iu është zvogëluar beli.

Kjo ishte dëshira e saj, që të pozojë në këtë formë dhe të dallohet me linjat perfekte që ka arritur

Po ashtu, nuk mungon rregullimi në fytyrë dhe flokë.

Të tjera