Rozë

Belen Rodriguez tregon pjesët intime në projektin e ri (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 15:55 | 01 May 2017

Belen Rodriguez njihet si një nga femrat më seksi të Italisë.

Ajo së fundi ka shkuar në qytetin e saj të lindjes me të fejuarin Andrea Iannone.

Ashtu si përherë, Belen nuk harron të përshëndesë fansat e saj duke i mbajtur ata në dijeni për çdo gjë që bën.

Ajo ka bërë edhe një set fotografik ku ka shfaqur fluturën e saj, tatuazhin që Belen e ka bërë në pjesët intime të trupit.

Belen duket në formë trupore perfekte dhe ka marrë komplimente pa fund nga ndjekësit në Instagram.

Etiketa:
42,000,000 € u paguan për 11 vjet për demet e shkaktuara nga automjetet e pasiguruara

Të tjera