Lajme

Bekim Jashari tregon se a kanë agjëruar Adem e Hamëz Jashari

Autori: Gazeta inFokus 09:07 | 24 April 2021

Kryetari i Komunës së Skenderajt dhe biri i Hamëz Jasharit, Bekim Jashari, i ka dhënë fund debatit nëse komandanti legjendar, Adem Jashari agjëronte Ramazanin.

Në një intervistë për Reporterin, Bekim Jashari ka thënë se Ademi dhe Hamza mbanin Ramazan, por ka pasur raste kur edhe nuk kanë mbajtur Ramazan.

Eksperimenti social që bëri bujë: A do e prishnit agjërimin për një iPhone 12 proMax?

“Kanë mbajtur Ramazan, ka pasur raste kur nuk kanë mbajtur Ramazan”, ka thënë Jashari.

Të tjera