Lajme

Bekim Haxhiu: Jetoj me qera, kaq para paguaj çdo muaj

Autori: Gazeta inFokus 21:43 | 12 April 2021

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Bekim Haxhiu, ka kritikuar kryeministrin Kurti, për ndërrimin e vendbanimit të tij, shkruan Gazeta Blic.

Komuna e Prizrenit i jep tender 1.3 milionë euro kompanisë me dokumente të falsifikuara

Haxhiu ka thënë se jeton me qera dhe se e paguan 400 euro në muaj.

“Edhe unë jetoj me qera. 400 euro në muaj e paguj qeranë”, ka thënë ndër të tjera Haxhiu në Prime Time.

Ai ka hedhur kritika ndaj qeverisë aktuale për veprimet e tyre në këto javët e para sa janë në pushtet.

Haxhiu ka kritikuar ministrin e Shëndetësisë, Arben Vitia, për menaxhimin e pandemisë COVID-19.

Të tjera