Lajme

Bekë Berisha vjen me një kërkesë të veçantë për deputetët në Mbledhjen e Kuvendit (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 13:54 | 19 November 2020

Deputeti i AAK-së, Bekë Berisha, ka ardhur me një kërkesë për deputetë në seancën ku po diskutohet për të pagjeturit, shkruan Gazeta inFokus

Ai i ‘u ka kërkuar deputetëve të votojnë Ligjin për Rimëkëmbje Ekonomike .

“Për këto familjet e të pagjeturve dhe për të gjithë qytetarët, e kam një kërkesë për deputetë, me votu Projektligjin për Rimëkëmbje Ekonomike. Është dimër dhe qytetarët kanë nevojë” tha Berisha. /Gazeta inFokus/

Të tjera