Lajme

Behgjet Pacolli: Kosova meriton duartrokitje dhe djemtë tanë falënderime

Autori: Gazeta inFokus 20:32 | 17 November 2019

Kreu i AKR-së Behgjet Pacolli tha se djemtë tanë meritojnë falënderime për krenarinë që po na japin.
Pas përfundimi të ndeshjes Kosovë-Angli, Pacolli postoi një shkrim në facebook, ku ndër të tjera tha se fituam zemrat e botës me mikpritje.
“Me mikpritjen tonë i fituam zemrat e botës. Kosova meriton duartrokitje dhe djemtë tanë falënderime për krenarinë që na japin. Falemnderit nga zemra. ❤️”. ka shkruar Pacolli.

Të tjera