Fokus

Befason Arjola Demiri “Ka ardh dita që më vjen keq për veten tem…nana jem tu m’thanë qu bre çika jeme prej shtrati”

Autori: Gazeta inFokus 18:15 | 14 November 2023

Aktorja e njohur kosovare, Arjola Demiri, ka befasuar me deklaratën e saj të fundit në lidhje me përiudhën e saj më të vështirë psikologjike, shkruan Gazeta Infokus.

E ftuar në emisionin “ZGJOHU”, nën moderimin e Era Berishës, ajo thotë se askush nuk ka pasur faj përveç vetës së saj.

“Askush nuk ka pas faj përveç vetës teme, unë e kam shëmuar vetën teme, unë e kam ngarku vetën teme me përgjegjësi, me faje, gabime që nuk më kanë taku, dhe nëse më thua si ndryshoi  ka ndryshu në momentin që unë kam pranu “O sa mirë”, edhe e kam vlerësu vetën dhe kam thanë unë mundem me siguru të ardhura për fëmijët e mi”, ka deklaruar me emocion aktorja në emisionin “ZJGOHU”, prodhim i Gazetës Infokus.

-Advertisement-

Për të parë më shumë ndiqeni storien e plotë:Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Formula 1 vjen në Artmotion më “i çmendur” se kurrë

Të tjera